Objednávka školských pomôcok od firmy Daffer – online

Vážení rodičia, firma Daffer, ktorú niektorí využívate pre nákup školských pomôcok vám umožňuje objednať si školské pomôcky na nasledujúci školský rok formou online, lebo bežná papierová forma v súčasnej situácii nie je možná. Odporúčané sady pre jednotlivé ročníky s možnosťou ich úpravy, objednanie a nákup môžete realizovať online, kliknutím na odkaz: www.daffer.sk/15927
 
Vo vyhľadávači zvoľte našu školu, vyberte zoznam pre príslušný ročník, v ktorom bude vaše dieťa v budúcom školskom roku a pokračujte v objednávaní podľa pokynov na ich stránke. Buď si to dáte doručiť kuriérom za poplatok alebo využijete bezplatnú možnosť zaslať hromadne do školy (objednávky budú distribuované do školy v auguste/september). Táto možnosť trvá, ak školské pomôcky objednáte do 31. júla 2020.
 
Ďakujeme za spoluprácu.
vedenie školy
This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Comments are closed.