Európsky týždeň športu

Naša škola sa zapojila do kampane

Európsky týždeň športu

Európsky týždeň športu sa koná v 40 krajinách Európy od 23. do 30. septembra. Pod hlavičkou #BeActive registrujú pohybové aktivity organizované od 01. septembra do 15. októbra 2019.

Národným koordinátorom Európskeho týždňa športu na Slovensku je Národné športové centrum. Počas Európskeho týždňa športu prebieha široká škála iniciatív a aktivít.

S chuťou sme sa zapojili do aktivít Európskeho týždňa športu. Žiaci našej školy sa pod vedením pani učiteliek spolu 25.9.2019 zabavili v telocvični školy. Zatancovali si spolu zumbu žiaci prvého aj druhého stupňa, niektorí prvýkrát, ale snažili sa. Bolo veselo a dobre sa všetci rozhýbali.

V rámci Európskeho týždňa športu sme pre žiakov 1. stupňa pripravili 27.9.2019 športové dopoludnie na obecnom ihrisku. Deti si zašportovali na rôznych stanovištiach, spolu si zahrali aj futbal. Zabavili sa aj s netradičným športovým náradím, na ihrisku si spolu aj zašantili.

Žiaci 2. stupňa zas prešli niekoľko  kilometrovstrávili svoj čas aktívne na čerstvom vzduchu.

Takto strávený školský deň sa žiakom páčil.

(Mgr. M. Krajčíková)

Poďakovanie za účasť na Európskom dni športu

Fotogaléria

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Comments are closed.